مجله شیائومی

Mi Scooter Pro 2 بهترین اسکوتر شیائومی با قیمت دیوانه!

اسکوتر شیائومی MI scooter Pro 2

بله ، مانند بسیاری از شما منتظر چنین فرصتی بودم تا من هدیه کریسمس بدهم و سرانجام اینجاست. هدف من با قیمت کاملا توهم انگیز، به علاوه حمل و نقل رایگان از سهام اسپانیا، من در مورد تازه وارد و بهترین اسکوتر شیائومی MI scooter Pro 2 صحبت می کنم.

 

اسکوتر پرو 2

 

در بین بسیاری از محصولاتی که ما امتحان کرده ایم. مطمئناً از هر نظر بهترین است. روروک مخصوص بچه ها ثابت، جامد، کار با سهولت، قابل اعتماد در هر شرایطی از نظر زیبایی و زیبا و با قابلیت کاربری معمول SMART است. که تمام محصولات شیائومی را متمایز می کند. اسکوتر شیائومی Mi Scooter Pro 2 را از طریق بلوتوث به برنامه Xiaomi Home متصل کنید تا قفل و قفل آن باز شود. داده های رانندگی (به عنوان مثال مسافت پیموده شده، سرعت، دوام باتری باقیمانده و غیره) کنترل شود و تنظیمات کروز کنترل شخصی شود. همچنین با هر بروزرسانی میان افزار، ویژگی های جدید و تجربه رانندگی راحت تری را خواهید یافت.

با اسکوتر شیائومی در حمل و نقل مشکلی نخواهید داشت. در واقع در عرض ۳ ثانیه می توانید آن را جمع کرده و روی هر وسیله نقلیه ای بارگیری کنید. (از ماشین ، قطار ، اتوبوس و غیره) و همچنین به لطف بسیار سبک بودن (فقط ۱۴ کیلوگرم) بدنه کاملاً آلومینیومی آن حداکثر ظرفیت قابل حمل ۱۰۰ کیلوگرم است و اگر وزن شما بیشتر باشد، ارزش پیاده روی را دارید که به عنوان یک دارو برای سلامتی باقی می ماند.

 

اسکوتر پرو 2

 

مشخصات اسکوتر شیائومی Mi Scooter Pro 2

با اسکوتر شیائومی سرعت را می توان در ۳ سطح تنظیم کرد. و توسط یک موتور قدرتمند ۶۰۰ وات بدون برس (حداکثر قدرت) قادر به غلبه بر شیب ها تا ۲۰٪ است. تنظیمات سرعت برای مناطق عابر پیاده تا ۵ کیلومتر در ساعت، در حالت استاندارد تا ۲۰ کیلومتر در ساعت و در حالت ورزشی تا ۲۵ کیلومتر در ساعت (حداکثر قابل دستیابی) است.

خودمختاری عالی که حتی به ۴۵ کیلومتر هم می رسد. که توسط یک باتری ۴۴۶ وات ساعت فوق العاده کار می کند. سیستم بازیابی انرژی جنبشی (KERS) را ارائه دهید كه كاملاً به روز شده. و بازده تبدیل انرژی نیز بیشتر بهبود یافته است. این سیستم قادر است انرژی جنبشی هر ترمز را بازیابی کرده. و آن را به انرژی الکتریکی قابل استفاده تبدیل کند. تا دامنه بیشتر افزایش یابد. بازده بازیابی انرژی از طریق برنامه Xiaomi Home با توجه به نیازهای شخصی رانندگی قابل تنظیم است. شارژ کامل تقریباً ۸ ساعت طول خواهد کشید.

اسکوتر طرفدار 2 d

 

ارتفاع راننده می تواند از ۱۲۰ تا ۲۰۰ سانتی متر باشد. در حالی که دمای کار از ۲۰- تا ۴۵+ درجه است. ضد آب بودن توسط Ip54 تضمین شده است. بنابراین حتی در باران رانندگی مشکلی ندارد. لاستیک ها ۸٫۵ اینچ هستند و کنترل ها برای تسهیل تجربه رانندگی به صورت مرکزی قرار گرفته اند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت شیائومی شو مراجعه فرمایید.

 

 

از این توضیحات دقیق در مورد مشخصات اسکوتر شیائومی Mi Scooter Pro 2، ممکن است. درک کرده باشید که مطمئناً در مورد بهترین مواردی که بازار اسکوتر در حال حاضر می تواند ارائه دهد صحبت می کنیم. اما اکنون به یکی از جالب ترین جنبه ها یعنی قیمت رسیده ایم. اسن اسکوتر شیائومیپ ۵۲۹ یورو قیمت دارد. اما امروز یک پیشنهاد هیجان انگیز برای کمترین چیزی پیدا کردیم! در واقع می توانید آن را در GSHOPPER به قیمت ۳۷۹ یورو با باربری رایگان انبار da Europe و ضمانت پرداخت از طریق PayPal خریداری کنید. برای این کار ، فقط به THIS LINK بروید. و کد تخفیف را در سبد خرید وارد کنید: KRP4MVEG15

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *